11.8 C
Скопје
19:13 - 20 април, 2024

Ознака : важен

Лајфстајл

Изгледот е важен, но не и пресуден: 8 ЖЕНСКИ КВАЛИТЕТИ кои мажите ги ценат повеќе од надворешниот изглед!

Igor
Женскиот изглед е важен за мажите, но не и пресуден кога е во прашање вистинската љубов. Во продолжение погледнете кои квалитети мажите ги ценат многу...
ЛајфстајлСцена

Вељко Ражнатовиќ со фото најави ВАЖЕН НАСТАН, но откри и важен детаљ од ЛУКСУЗНИОТ ДОМ на Дедиње (ФОТО)

Igor
Светлана Цеца Ражнатовиќ го реновираше својот дом на Дедиње, односно му додаде спа центар каков отсекогаш сакала во своето топло огниште. Покрај сауната, просторот за...