24.8 C
Скопје
10:48 - 15 јуни, 2024

Вељко Ражнатовиќ со фото најави ВАЖЕН НАСТАН, но откри и важен детаљ од ЛУКСУЗНИОТ ДОМ на Дедиње (ФОТО)

Светлана Цеца Ражнатовиќ го реновираше својот дом на Дедиње, односно му додаде спа центар каков отсекогаш сакала во своето топло огниште.

Покрај сауната, просторот за масажа и вежбање, тука секако се најде и базенот, а нема сомнеж дека Цеца и тоа како е задоволна како изгледа.

Првиот член на семејството кој се фотографираше во базенот е Вељко Ражнатовиќ.

Откако фотографијата предизвика лавина коментари, младиот боксер одлучи да објави уште една на социјалните мрежи и на тој начин да покаже како изгледа базенот под вода.

– „Затишје пред бура“ – напиша Вељко на објавената фотографија, најавувајќи го на тој начин важниот меч кој ќе го одигра утре во Белград со противник од Хрватска.

Слични објави

Се огласи кралот Чарлс: Пресреќен е што Кејт Мидлтон се враќа на неговиот роденден во јавност

еспресо

Трагедија, почина црногорскиот голман Матија Шаркиќ: Му се слошило во станот во Будва

еспресо

Откриена посебната врска на Кејт Мидлтон и кралицата Елизабета Втора

еспресо

(Фото) Ова е братот на Јована Јеремиќ кој вешто го крие: Тој ѝ е најголема поддршка

еспресо

Пријателите на Џенифер Лопез предвидуваат: Ќе го надмине разводот со Бен Афлек и ќе му се врати на Алекс Родригез!

еспресо

(Фото) Кејт Мидлтон се огласи пред утрешното јавно појавување: Терапијата оди добро, има лоши и добри денови

еспресо
Се вчитува....