22.8 C
Скопје
19:55 - 15 април, 2024

Ознака : стоунси

СветСлајдерСцена

СТОУНСИ ПЕНЗИОНИРАА ЕДЕН ОД НИВНИТЕ НАЈГОЛЕМИ ХИТОВИ: Позната е причината

Еспресо
Ролинг Стоунс нема да го свират „Brown Sugar“, еден од нивните најголеми хитови, од турнејата во САД, која достигна број еден во 1971 година, поради...
ЛајфстајлСцена

Рокенрол иконата се огласи за првпат по операцијата

Igor
Мик Џегер потврди во првото интервју дека се чувствува добро, откако беше на операција на срцето. Рокенрол иконата во март беше на операција за замена...