17.8 C
Скопје
21:51 - 15 април, 2024

Ознака : закажани

ЛајфстајлСцена

Рокенрол иконата се огласи за првпат по операцијата

Igor
Мик Џегер потврди во првото интервју дека се чувствува добро, откако беше на операција на срцето. Рокенрол иконата во март беше на операција за замена...