37.8 C
Скопје
17:46 - 19 јули, 2024

Ознака : brown sugar

СветСлајдерСцена

СТОУНСИ ПЕНЗИОНИРАА ЕДЕН ОД НИВНИТЕ НАЈГОЛЕМИ ХИТОВИ: Позната е причината

Еспресо
Ролинг Стоунс нема да го свират „Brown Sugar“, еден од нивните најголеми хитови, од турнејата во САД, која достигна број еден во 1971 година, поради...