36.8 C
Скопје
19:02 - 15 јули, 2024

Ознака : „Slowscapes“

Ви препорачуваме на СПЕспресоЛајфстајлНаши ФациСлајдерСтилСцена

(ФОТОГАЛЕРИЈА) ИВАНА И СТЕФАН: Од клубски мачки до модни дизајнери

Марија Гегоска
„Волатајл“ е заеднички проект на Стефан Китановиќ и Ивана Секулоска во склоп на изложбата за македонска еколошка мода и дизајн, „Slowscapes“. Ова е нивната втора...
UncategorizedВи препорачуваме на СПЕспресоЖенски печатСлајдер

(ФОТОГАЛЕРИЈА) ЕСПРЕСО ФОТКИ НА ДЕНОТ: Ви ја носиме атмосферата од „Slowscapes“

Ј.К.Д
ГО ПОГЛЕДНАВМЕ МАКЕДОНСКИОТ ШОУРУМ ЗА ОДРЖЛИВА И ЕКОЛОШКА МОДА И ДИЗАЈН ВО КСП „ЦЕНТАР – ЈАДРО“, кој е отворен од денес, а може да го...