11.8 C
Скопје
22:42 - 29 февруари, 2024

Ознака : фотки на денот

UncategorizedВи препорачуваме на СПЕспресоЖенски печатСлајдер

(ФОТОГАЛЕРИЈА) ЕСПРЕСО ФОТКИ НА ДЕНОТ: Ви ја носиме атмосферата од „Slowscapes“

Ј.К.Д
ГО ПОГЛЕДНАВМЕ МАКЕДОНСКИОТ ШОУРУМ ЗА ОДРЖЛИВА И ЕКОЛОШКА МОДА И ДИЗАЈН ВО КСП „ЦЕНТАР – ЈАДРО“, кој е отворен од денес, а може да го...
Ви препорачуваме на СПЕспресоЖенски печатСлајдер

(ФОТОГАЛЕРИЈА) ЕСПРЕСО ФОТКИ НА ДЕНОТ: Жителите на Скопје на електрични тротинети, „еко-френдли“ расположение!

Ј.К.Д
Скопје не заостанува зад светот во поглед на употребата на електрични тротинети. Електричните тротинети стануваат симбол на модерниот градски превоз. И како ни изгледаат работите,...