14.8 C
Скопје
04:37 - 22 мај, 2024

Ознака : ТРОТИНЕТИ

Ви препорачуваме на СПЕспресоЖенски печатСлајдер

(ФОТОГАЛЕРИЈА) ЕСПРЕСО ФОТКИ НА ДЕНОТ: Жителите на Скопје на електрични тротинети, „еко-френдли“ расположение!

Ј.К.Д
Скопје не заостанува зад светот во поглед на употребата на електрични тротинети. Електричните тротинети стануваат симбол на модерниот градски превоз. И како ни изгледаат работите,...