Ознака : сибир

Секојдневие

Девојчето кое 11 дена беше само меѓу волците, стана Мини мис на Русија (ФОТО)

Слободен печат
За Карина Чикитова цел свет слушна пред пет години, кога таа скоро две недели сосема сама ги помина во шума, успевајќи некако да ја преживее...