37.8 C
Скопје
18:50 - 15 јули, 2024

Ознака : -40 степени

ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

(ФОТО) ПОЈАДОК НА МИНУС 40 СТЕПЕНИ: Во Новосибирск храната заледува пред да стигне до чинијата

М.Р.
Времето на нашите простори овие денови повеќе потсетува на пролет отколку на зима, но постојат места во светот каде во моментот владеат вистински зимски закони....