Ознака : сексуално насилство

Лајфстајл Сцена

МАНЕКЕНОТ УДРИ ПО КЕЈТИ ПЕРИ: Заедно снимавме спот, а потоа ме соблече пред пријателите!

Igor
Џош Клос, кој се појави заедно со Кејти Пери во спотот за „Teenage Dream“ изнесе страшни обвинувања против нејзе. Тој тврди дека откако го снимиле...