39.8 C
Скопје
17:12 - 19 јули, 2024

Ознака : blurred lines

СветСлајдерСцена

ЕМИЛИ РАТАЈКОВСКИ ГО ОБВИНИ РОБИН ТИК ЗА СЕКСУАЛНО МАЛТРЕТИРАЊЕ: За време на снимање на спотот за „Blurred Lines“

Еспресо
Таа ги изнесе овие тврдења во нејзината нова книга, „My Body“. „Сандеј Тајмс“ пренесува делови од книгата во која Емили пишува дека Тик ја фатила...