МАНЕКЕНОТ УДРИ ПО КЕЈТИ ПЕРИ: Заедно снимавме спот, а потоа ме соблече пред пријателите!

Џош Клос, кој се појави заедно со Кејти Пери во спотот за „Teenage Dream“ изнесе страшни обвинувања против нејзе.

Тој тврди дека откако го снимиле спотот, продолжиле да се дружат со пејачката, а таа до толку се опуштила што на една забава насилно му ги соблекла панталоните и го покажувала пред нејзините пријатели.

Клос решил да го открие ова неколку години подоцна. Според медиумите, ова се случило на роденденската забава на дизајнерот Џони Вјуек. Во тоа време Кејти штотуку се развела од тогашниот сопруг.

Манекенот прозборел дури сега бидејќи смета дека е крајно време мажите да се прикажуваат како перверзници, бидејќи и жените може да бидат подеднакво, како што наведува самиот, одвратни.

На прашањето зошто дури сега кажува, тој одговорил дека се плашел дека ќе биде обвинет дека сака да стекне слава на грб на Кејти Пери.

View this post on Instagram

When Monday comes…

A post shared by ReviveJK (@iamjoshkloss) on

Слични објави

Роналдо е првиот човек со 200 милиони следбеници на Инстаграм

Еспресо

Карлеуша со ОВИЕ ФОТОГРАФИИ докажа дека меѓу неа и Душко СЕ Е ВО РЕД! (ФОТО)

Igor

Адријана Лима со оваа фотка го воодушеви светот: Прекрасна е! (ФОТО)

Igor

Бетмен Велит ќе стане татко: Водителката Анастасија од Алфа е бремена! (ФОТО)

Еспресо

Членови на Рамштајн се бакнаа на сцена во знак на протест против руските ЛГБТ закони (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Бухтла со сирење и кајмак мека како памук

Igor

Остави Коментар

17 − 16 =

Слични објави

Кристијано Роналдо ги разнежни фановите на Инстаграм со фотка со децата (ФОТО)

Еспресо

Есенски десерт со јаболка и чоколада

Igor

Ким Кардашијан со нова фризура! Ваква досега ја немаме видено (ФОТО)

Igor

Џеј Зи со часовник од неверојатни 2,2 милиони долари на роденденот на Диди (ФОТО)

Слободен Печат

Пролетна пита од готови кори, тиквички и млад кромид (РЕЦЕПТ)

Igor

ВКУСОТ НА МЕДИТЕРАНОТ: Грчки лепчиња (РЕЦЕПТ)

Igor