Tag : пациенти

Физичко здравје

Руски доктор советува: Високиот притисок не се лекува со таблети!

Васко Спасоски
Професорот Сергеј Бубновски еднаш едвај се спасил од болест. Успеал да се извлече, но не со помош на лекови, туку со сопствен систем на лекување...
Здравје

Еликсир на животот: Ги подига на нозе и најтешко болните пациенти (РЕЦЕПТ)

Igor
Овој напиток е стар руски рецепт кој им помага на тешко болните или исцрпени луѓе да ја вратат енергијата! Русите сметаат дека овесот е храна...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian