12.8 C
Скопје
08:18 - 15 април, 2024

Ознака : болните

Здравје

Еликсир на животот: Ги подига на нозе и најтешко болните пациенти (РЕЦЕПТ)

Igor
Овој напиток е стар руски рецепт кој им помага на тешко болните или исцрпени луѓе да ја вратат енергијата! Русите сметаат дека овесот е храна...