19.8 C
Скопје
22:03 - 19 мај, 2024

Ознака : марија груевска

Наши ФациСлајдерСцена

СЕ СВРШИ ПЕЈАЧКАТА МАРИЈА ГРУЕВСКА: Најестравагантна учесничка на „Ѕвездите на Гранд“. ја објави среќната вест

М.Р.
Македонската јавност ја памети Марија Груевска по нејзините настапи на „Ѕвездите на Гранд“. Секогаш оригинална и своја пејачката ја понесе титулата – најестравагантна учесничка на...
Ви препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) МАРИЈА ГРУЕВСКА „ГОРИ“: Битолчанката која гo крена Балканот на нозе, има нова песна!

Ирена Трајкова
Македонката Марија Груевска ги освои симпатиите на публиката уште при нејзиното прво појавување во српското шоу „Ѕвездите на Гранд“. Во морето надежни пејачки со најразлични...