17.8 C
Скопје
06:09 - 20 мај, 2024

Ознака : мандарини

Здрави навикиЗдравјеСлајдер

СЕЗОНА НА МАНДАРИНИ – ЗА БРЗО СЛАБЕЕЊЕ: Тридневна диета за топење на масти, резултатите се очигледни!

Еспресо
Диетата ќе им се допадне на сите оние кои сакаат протеинска храна и кои се подготвени наместо колачиња да јадат мандарини. Одлична е за брзо...
Здрави навики

Спас за сувата кожа – Маска од мандарини

Еспресо
Маската можете да ја нанесувате еднаш неделно со цел да ја збогатите вашата рутина за нега на кожата и да си обезбедите хидратација која многу...
ЛајфстајлСцена

Регионот бруи за надарената продавачка на мандарини: Погледнете какви фотографии има Кристина на Инстаграм (ФОТО)

Igor
Кристина Пенава стана апсолутен хит откако во јавноста се појави нејзино видео како на прометно место во градче во Хрватска, на штанд продава јужно овојше....