16.8 C
Скопје
14:54 - 27 февруари, 2024

Ознака : ден на вљубените

АстроСлајдерХороскоп

Страст и подароци: Три хороскопски знаци ќе бидат најсреќни на Денот на вљубените

Еспресо
На Денот на вљубените, според астролозите, некои знаци од Зодијакот ќе станат неверојатно среќни. Кој може да очекува подароци и страсни бакнежи – прочитајте во...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) ИГОР ЏАМБАЗОВ ЗА ДЕНОТ НА ВЉУБЕНИТЕ И ВИНОТО: За љубов се потребни… јајца!

М.Р.
Сите љубови се слични една на друга, а различни на посебен начин. Игор Џамбазов и Илина Арсова несомнено станаа омилениот пар на македонската јавност. И двајцата...
АстроСлајдерХороскоп

ЉУБОВЕН ХОРОСКОП ЗА ДЕНОТ НА ВЉУБЕНИТЕ 2022: Каков „Свети Валентин“ ќе имаат хороскопските знаци

Еспресо
Можеби светот не е баш онаму каде што мислевме дека ќе биде ова време минатата година, но тоа не значи дека Денот на вљубените нема...
Секојдневие

Малку поинаков ДЕН НА ВЉУБЕНИТЕ: Ти благодарам што се правиш дека ме слушаш. Најдобар си! (ФОТО)

Еспресо
Ако сте едни од оние кои на Денот на вљубените сакате да изјавите љубов на за вас својствен начин, ви даваме неколку предлози. Во продолжение...
Секојдневие

Денот на вљубените низ светот: Италијанките ѝ праќаат писма на Јулија, а Французите ги обновуваат заветите

Еспресо
Денеска е Ден на вљубените, кој низ светот е познат како Валентајн, а го добил името по ранохристијанскиот светец Валентин, кој живеел во 3 век...