13.8 C
Скопје
09:07 - 28 февруари, 2024

Ознака : купидон

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Љубов во декември: Три хороскопски знаци ќе ги погоди стрелата на Купидон

Еспресо
Додека зимските ѕвезди блескаат во студените ноќи, некои хороскопски знаци можат да очекуваат посебни промени во нивниот љубовен живот. Декември, месец на ретроспективно размислување и...
Секојдневие

Денот на вљубените низ светот: Италијанките ѝ праќаат писма на Јулија, а Французите ги обновуваат заветите

Еспресо
Денеска е Ден на вљубените, кој низ светот е познат како Валентајн, а го добил името по ранохристијанскиот светец Валентин, кој живеел во 3 век...