Едноставно, а софистицирано: Кралицата Летиција во фустан на преклопување кој треба да го има секоја дама! (ФОТО)

Шпанската кралица Летиција (46) со својот префинет стил на облекување ги воодушевува сите, таа е модна инспирација за сите жени.

Таа на воената церемонија во Севиља се појави во огнено-црвен фустан на преклоп со потписот на брендот „Cherubin“, а софистицираното издание го искомбинира со ташничка и потпетици во иста боја.

profimedia

Овој одмерен, но елегантен модел на тоалета дополнително ја нагласи нејзината витка линија.

profimedia

Нејзината убавина и елеганција дополнително се истакнаа со дискретните обетки со рубин и пунџата, која инаку често ја преферира.

profimedia

Инаку, фустаните на преклоп се во тренд оваа сезона, а жените ги обожуваат бидејќи одлично ги прикриваат недостатоците и лесно се вклопуваат во сечиј моден стил.

Слични објави

Ќе го обожавате: Ова е водечкиот летен тренд кога станува збор за џинсот! (ФОТО)

Igor

Голема наградна игра – освојте патување од бајките во Швајцарија со Revalid®

Igor

Интернетот се пошегува со облеката на младиот оскаровец Тимоти Чаламет! (ФОТО)

Еспресо

Како црногорската принцеза станала кралица на Италија: Љубовниот живот на Јелена Савојска

Еспресо

Неверојатнатата Елин со својата фантастична фигура ги руши стереотипите (ФОТО)

Еспресо

Сакате успешни деца? Престанете да ги решавате нивните проблеми

Igor

Остави Коментар

Осумнаесет − тринаесет =

Слични објави

Интервју со Мерсиха Шукри: Секогаш сум искрена и критична, најмногу кон себе

Слободен Печат

Едноставна елеганција: Брижит Макрон во темно сино издание зачинето со нараквица (ФОТО)

Igor

Што е јапонски маникир и зошто морате да го пробате?

Еспресо

Џенифер Анистон е фраерка во црна модна комбинација

Igor

Ноќе често одите во тоалет? Проверете дали има место за паника

Igor

Бикини кое изгледа како некој да ве држи за градите ги излуди модните блогерки (ФОТО)

Igor