26.8 C
Скопје
14:14 - 25 мај, 2024

(Фото) Раста има посебен гостин во болница: Не сака да се експонира

Instagram

Раперот Стефан Ѓуриќ Раста беше хоспитализиран пред три дена, а вчера беше опериран.

Поради неподносливи болки во ‘рбетот Раста е хоспитализиран и опериран. Операцијата поминала добро, а пејачот се опоравува.

Неговиот татко дошол да го посети, а тој на својот инстаграм-профил објави заедничка фотографија. Покрај тоа, тој им се заблагодари на сите кои го поддржаа.

инстаграм стори

– Фала му на Бога, и на сите вас, а особено на д-р Марко. Операцијата заврши – напиша раперот и покажа како го поминува времето по операцијата.

инстаграм стори

 

Слични објави

Синот на Драгана Мирковиќ размислува за селење во Белград: „Тука веќе никој не верува во Бога“

еспресо

Неделен хороскоп (од 27 мај до 2 јуни): Вистински момент за Близнаците, промени за Девиците, добра вест за Јарците…

еспресо

(Фото) Никола Роквиќ нападнат поради срамни изјави од минатото: „Човек има право да се промени“

еспресо

Астропрогноза за сабота, 25 мај: Убедливост за биковите, привлечност за стрелците

еспресо

Среќен викенд: Три хороскопски знаци ќе имаат многу среќа во сабота и недела

еспресо

Нетфликс забрани прашања за Бен Афлек: Џенифер Лопез во промотивна турнеја на филмот „Атлас“

еспресо
Се вчитува....