Бели фустани во кои ќе се заљубите: Овие 3 дами го освоија црвениот тепих во Лос Анџелес! (ФОТО)

На свечениот настан во организација на Здружението на холивудските странски новинари во Лос Анџелес најголемо внимание привлекоа Ева Лонгорија (44), Реџина Хал (48) и Камила Мороне (22).

Овие три дами прошетаа на црвениот тепих во бело издание за кое зборуваа сите. Погледнете ги трите прекрасни бели модели, кои веруваме, ќе ве освојат и вас.

профимедиа
профимедиа
профимедиа

Слични објави

Ирина Шајк се соблече во минијатурни бикини и покажа тело како од бајките! (ФОТО)

Igor

И Џенифер Лопез е ИСТА КАКО НАС кога е без шминка и тазе „неизбањата“! Јееее!

Igor

На ОВИЕ ДЕЛОВИ ОД ТЕЛОТО никогаш не смеете да нанесувате парфем

Igor

Девојка била исфрлена од католичкото училиште, поради роденденска торта во боите на виножитото (ФОТО)

Еспресо

ХИТ бои на коса за оваа есен!

Igor

Овие топ-модели ги издвојува нивната необична убавина од останатите! (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

1 + 12 =

Слични објави

Лима како за на плажа, Ратајковски во фустан-чорапа, Сијара полугола… Ѕвездите кои доминираа на забавата по повод доделувањето на Оскарите

Еспресо

Џеј Ло не е единствена: Ова се десетте најубави латино диви на сите времиња

Еспресо

Што да направите за да спречите ТОЈ да ве изневери

Igor

Најпродаваните фармерки: Модел кој ги излуде жените ширум светот

Igor

Сталоне објави фотографија од Арнолд Шварценегер со која го исмеја стариот пријател (ФОТО)

Igor

Брз колач со кајсии

Igor