Ќерката на Цеца без грам шминка, скапа гардероба и гламур направи НЕСЕКОЈДНЕВНО ВИДЕО!

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ, ќерката на Цеца ги поздрави своите фанови и сите оние кои ја следат на Инстаграм.

Ќерката на Цеца Ражнатовиќ речиси секогаш е дотерана, нашминкана, со фризура и внимателно одбран аутфит, но овој пат тоа не беше случај.

Сепак, Анастасија на социјалните мрежи гордо покажа како таа изгледа без грам шминка.

Неисфенирана, без шминка и со уморен поглед, но сепак ништо не ја спречи да постави видео на Инстаграм и да им посака добро утро на следбениците.

„Девојка без комплекси“, е само еден од многуте коментари.

Слични објави

Пенест чоколаден колач кој не се пече (РЕЦЕПТ)

Igor

Европа во изолација: Пусти улици во Скопје, Барселона, Белград, Париз, Лондон, Рим… (ФОТО)

Еспресо

Италијанскиот милионер и Инстаграм ѕвезда уште еднаш покажа како се ужива во животот (ВИДЕО)

Igor

ДЕТЕКТИВИТЕ ОТКРИЈА ШОКАНТНИ ДЕТАЛИ: Еве што е пронајдено во собата на Мајкл Џексон по неговата СМРТ!

Igor

Синот на Есма: Таканаречените Реџепови украдоа маса и фотеља вредни 7000 евра (ФОТО)

Еспресо

Зелена маска која ќе ви го освежи изгледот

Igor

Остави Коментар

десет + 5 =

Слични објави

Диџеј Тиесто и својата 23 години помлада сопруга ќе станат родители

Еспресо

Георгина го покажа задникот и го запали Инстаграм (ФОТО)

Васко Спасоски

Од новиот спот на Северина ќе плачат сите мајки (ВИДЕО)

Igor

Принцот Вилијам загрижен за Кејт Мидлтон: Драстично пропаѓа, секој ден е се послаба! (ФОТО)

Еспресо

Поминаа лошите времиња! Тамара Тодевска се враќа на сцената со нова песна! (ВИДЕО)

Igor

ЗДРАВКО ЧОЛИЌ: Уметничкото име за кое никогаш не зборувал

Igor
MacedonianAlbanianBulgarian