Вака се носат хеланки: ВИКТОРИЈА БЕКАМ го подигна овој тренд на многу повисоко ниво

Викторија Бекам се појави на улиците во Париз во парче облека кое многу лесно може да стане нејзин заштитен знак.

Стилот од 80-те се враќа модната сцена на голема врата.

Викторија ги искомбинира хеланките со долг Chanel кардиган.

profimedia

Дополнително го надогради ова, инаку спортско, парче облека со ластик траки кои ги провлече под белите штикли.

Рачната торба со нејзиниот потпис исто така е ефектен моден детал во оваа комбинација.

profimedia

Со оглед дека Викторија е позната по пантолоните со широки ногавици, нејзината новоткриена љубов кон хеланките сугерира на тренд кон истакнување на витката силуета.

Слични објави

Науката докажа кои се најпривлечните мажи според жените!

Еспресо

Еден од најнаселените градови, а сега „град на духовите“: Сан Франциско празен поради изолацијата! (ВИДЕО)

Еспресо

Првиот ангажман на Меган Маркл во САД: Мотивациски говор за дамите

Еспресо

Пронајдена е мртва во када пред 8 години, а нејзината смрт сè уште е мистерија: Витни Хјустон, поп-дива со ангелски глас

Еспресо

Отстранете ја анксиозноста за помалку од една минута

Еспресо

Во кој период од денот сме најпродуктивни?

Еспресо

Остави Коментар

5 × 4 =

Слични објави

Камерон Дијаз стана мајка во 48-та година!

Слободен Печат

Ова е првиот тетовиран автомобил во светот (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Научник успеал да дознае: Вашиот месец на раѓање ги носи овие болести!

Васко Спасоски

Многу ви опаѓа косата? Без грижа, имаме решение!

Igor

Девојче доби банана за подарок, нејзината реакција ги воодушеви сите (ВИДЕО)

Еспресо

Ова е новиот вознемирувачки тренд на запознавање!

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarian