Прилика која не се пропушта: ЏОРЏ и АМАЛ ги канат фановите во својата СЕМЕЈНА ВИЛА – еве како до нивниот дом!

Најголемите обожаватели на брачниот пар можат да освојат ручек со Џорџ и Амал Клуни на езерото Комо во Италија.

Славниот актер и прекрасната адвокатка ќе го угостат оној кој ќе донира најмногу пари во нивната хуманитарна фондација.

Понудата важи уште 42 дена, а парот добитникот ќе го угости во нивната семејна вила „Оленадра“.

profimedia

Сепак, фановите кои ќе го освојат ова дружење нема да можат да преспијат кај семејството Клуни, а ќе им бидат платени и авионските билети и сместувањето.

Како што наведуваат медиумите, нивните агенти стравуваат дека еден од потенцијалните среќници би можел да биде дури и некој кој не му мисли добро на познатиот пар, па мерките за обезбедување ќе бидат на високо ниво.

Слични објави

Од гитарист до дизајнер на женски градници: Брајан Меј ја изненади јавноста со новата „професија“ (ФОТО)

Еспресо

Слаткар и Сања станаа родители: Бебето доби многу интересно име! (ФОТО)

Еспресо

ЦЕЛОСНО ИЗОБЛИЧЕНА: Познатата Хурем (35) го уништила лицето со пластични операциии (ФОТО)

Igor

Кендал Џенер објави фотографија со поранешното момче на својата сестра! (ФОТО)

Еспресо

Дневен хороскоп за 24 ноември: Ќе бидете расположени за љубов и за покажување емоции

Слободен печат

Познатите сестри обожаваат да се разголуваат, а само две од нив се сликаа за „Плејбој“ (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

18 + 16 =

Слични објави

Алек Болдвин како Доналд Трамп – Пие избелувач и порачува: „Ќе го пуштиме овој вирус да дивее“ (ВИДЕО)

Еспресо

Прва средба помеѓу Душко Тошиќ и Огнен Врањеш по се*с скандалот: Се гледале во очи и … (ФОТО)

Igor

Статистиката не лаже: Луѓето веќе започнаа да го слушаат божиќниот хит на Мараја Кери!

Васко Спасоски

Готвачот Гордон Ремзи стана татко по петти пат

Igor

5 нешта кои секој пар треба да ги испроба во првата година од врската

Igor

Илка е како од модно списание: Министерот за економија, Крешник Бектеши има најубава сопруга од сите негови колеги (ФОТО)

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian