11.8 C
Скопје
24 октомври, 2021

Ознака : Зорана Тасовац

Балкан Слајдер Сцена

СО МЕСЕЦИ ВО ТАЈНОСТ: Саша Ковачевиќ рипна во тавче

Еспресо
Саша Ковачевиќ и Зорана Тасовац со години уживаат во хармонична врска, а најчестото прашање што медиумите му го поставуваат на пејачoт е – кога ќе...
Лајфстајл Сцена

Се бакнуваа, се тегнеа за уши и што ли уште не: Саша Ковачевиќ на јавно место разменува нежности со девојка му Зорана (ФОТО)

Igor
Познатиот пејач Саша Ковачевиќ уживаше со својата девојка Зорана Тасовац на една приватна забава. Она што може да се забележи од фотографиите, е дека двајцата...