СО МЕСЕЦИ ВО ТАЈНОСТ: Саша Ковачевиќ рипна во тавче

Саша Ковачевиќ и Зорана Тасовац со години уживаат во хармонична врска, а најчестото прашање што медиумите му го поставуваат на пејачoт е – кога ќе се венчаат. Истото прашање беше повторно поставено во емисијата „Премиерa“, а одговорот на Ковачевиќ ја шокираше јавноста.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sasa Kovacevic (@sashakovacevic)

Дека нивната љубов е нешто посебно, одамна е јасно од насмевките на пејачот секој пат кога зборува за својата девојка. Меѓутоа, во последно време, Саша и Зорана се појавуваат сè помалку во јавноста и уживаат во љубовта, обидувајќи се да ја задржат интимноста за себе.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sasa Kovacevic (@sashakovacevic)

Сепак, најпосакуваниот ерген во музичкиот свет, повторно се најде пред постојаното прашање, кое во последно време сè почесто се поставува: „Се ожени ли?“, А неговиот одговор ја шокираше јавноста:

„Да, во меѓувреме. Чекав да ме прашате тоа“, рече тој за „Премиерa“, а дали само се пошегува со медиумите, или дали навистина се случи тајната венчавка, останува да видиме.

Слични објави

БИЛИ АЈЛИШ ОТКРИВА: Луѓето се плашат од големи гради, изгубив многу следбеници поради нив

Еспресо

СЛАВЧО ПОПОСКИ ПРОГНОЗИРА: Драстични промени, доаѓа вистинско лето!

Ј.К.Д

ПРИРОДЕН РЕЦЕПТ: Мед и лук за подобар имунитет

Еспресо

ИСТРАЖУВАЊЕ: Луѓето кои јадат повеќе млечни масти имаат помал ризик од срцеви заболувања

И. Т.

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 24 СЕПТЕМВРИ: Некои разговори можат да придвижат нови интереси

И. Т.

Кој е индискиот гуру Моханџи чии следбеници се Новак Ѓоковиќ и неговата сопруга Јелена

И. Т.
Се вчитува....