12.8 C
Скопје
08:10 - 15 април, 2024

Ознака : жешки сцени

СлајдерСценаФилм и ТВ

ФОТО+ВИДЕО | УБАВИНА КОЈА НЕ ПОМИНУВА: НИКОЛ КИДМАН (54) СЕ СОБЛЕЧЕ „ПИШТОЛ“ ГОЛА

Еспресо
Холивудската актерка Никол Кидман (54) и понатаму примамува воздишки каде и да се појави, а сега дополнително го освои медиумскиот простор, откако се дозна дека...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Оскаровката Џуди Денч – Најстарата жена на насловната во историјата на магазинот Вог (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо
Актерката Џуди Денч (85) е најстарата жена во историјата на магазинот Вог која ја краси насловната страница на јунскиот број на британското издание на овој...
ЛајфстајлСцена

Туна во ЖЕШКИ СЦЕНИ, погледнете го видеото (ВИДЕО)

Igor
Пејачката од Скопје, Алтуна Сејдиу позната со уметничкото име Туна, ја објави синоќа својата најнова песна. Песната е насловена „Не го сака моето срце“, со...