15.8 C
Скопје
07:14 - 22 мај, 2024

Ознака : улична мода

Ви препорачуваме на СПЕспресоЖенски печатСлајдер

(ФОТОГАЛЕРИЈА) ЕСПРЕСО ФОТКИ НА ДЕНОТ: Уличната мода во центарот на Скопје – ладничко!

Еспресо
Денес жителите на Скопје си се дотераа во согласност со временските услови. Очигледно, ладничко е! Капи, шалчиња, јакни, чизми… Уживајте во фотогалеријата и секако, инспирирајте...
ЛајфстајлСлајдерСтил

ФОТО | Како летните фустани да ги комбинирате и наесен: Уличната мода нема правила

И. Т.
Некои парчиња гардероба кои се наменети за летната сезона, со соодветна комбинација, може да изгледаат одлично и во постудените месеци. Со првите денови од есента...