20.8 C
Скопје
01:09 - 18 јуни, 2024

Ознака : капи

Ви препорачуваме на СПЕспресоЖенски печатСлајдер

(ФОТОГАЛЕРИЈА) ЕСПРЕСО ФОТКИ НА ДЕНОТ: Уличната мода во центарот на Скопје – ладничко!

Еспресо
Денес жителите на Скопје си се дотераа во согласност со временските услови. Очигледно, ладничко е! Капи, шалчиња, јакни, чизми… Уживајте во фотогалеријата и секако, инспирирајте...