23.8 C
Скопје
08:51 - 24 јуни, 2024

Ознака : јакни

Ви препорачуваме на СПЕспресоЖенски печатСлајдер

(ФОТОГАЛЕРИЈА) ЕСПРЕСО ФОТКИ НА ДЕНОТ: Уличната мода во центарот на Скопје – ладничко!

Еспресо
Денес жителите на Скопје си се дотераа во согласност со временските услови. Очигледно, ладничко е! Капи, шалчиња, јакни, чизми… Уживајте во фотогалеријата и секако, инспирирајте...
Ви Препорачуваме

Овие јакни ќе ги носиме напролет: Модели од кои застанува здивот!

Васко Спасоски
Сезоната пролет/лето 2020 нуди еден куп разновидни модели кога станува збор за јакните. Некои се инспирирани од модата во 90-тите, а некои се женствени модели...