11.8 C
Скопје
16 октомври, 2021

(ФОТОГАЛЕРИЈА) ЕСПРЕСО ФОТКИ НА ДЕНОТ: Уличната мода во центарот на Скопје – ладничко!

Денес жителите на Скопје си се дотераа во согласност со временските услови. Очигледно, ладничко е!

Капи, шалчиња, јакни, чизми…

Уживајте во фотогалеријата и секако, инспирирајте се од скопската улична мода како да се облечете утре.

Фото: Еспресо.мк / Виктор Поповски, фотографија ладничко
Фото: Еспресо.мк / Виктор Поповски, фотографија ладничко
Фото: Еспресо.мк / Виктор Поповски, фотографија ладничко
Фото: Еспресо.мк / Виктор Поповски, фотографија ладничко
Фото: Еспресо.мк / Виктор Поповски, фотографија ладничко
Фото: Еспресо.мк / Виктор Поповски, фотографија ладничко
Фото: Еспресо.мк / Виктор Поповски, фотографија ладничко
Фото: Еспресо.мк / Виктор Поповски, фотографија ладничко
Фото: Еспресо.мк / Виктор Поповски, фотографија ладничко
Фото: Еспресо.мк / Виктор Поповски, фотографија ладничко
Фото: Еспресо.мк / Виктор Поповски, фотографија ладничко
Фото: Еспресо.мк / Виктор Поповски, фотографија ладничко

Слични објави

БЕСТСЕЛЕРОТ ЌЕ ДОБИЕ ТВ СЕРИЈА: Последните денови на Џон Ленон од поглед на неговиот убиец

Ј.К.Д

ТОП СОВЕТ ЗА СЛАБЕЕЊЕ: Зошто е важно за топење на мастите да сме малку гладни?

Еспресо

ДАЛИ СТЕ ВИЕ МЕЃУ НИВ?: Ова се најљубоморните и најпосесивните хороскопски знаци

Еспресо

(РЕЦЕПТ) ГОТВИМЕ СО ТЕА: Како да направите совршени ражничи овој викенд

jasmina.kantardzieva

(ФОТО) ЦВЕТЕН РАЈ НА 1.100 МЕТРИ НАДМОРСКА ВИСИНА: Искусна фризерка, „исфризирани“ цвеќиња!

Ј.К.Д

(ВИДЕО) 14 ГОДИНИ ТАГА ПО ТОШЕ: А кој може тебе да те заборави?

М.Т
Се вчитува....