Ознака : турунџиева

Лајфстајл Сцена

Сузана Турунџиева ужива на Малдиви (ФОТО)

Igor
Познатата пејачка, водителка и пи-ар на Европскиот универзитет и раководител на одделението за маркетинг Сузана Турунџиева (49) во друштво на помалата ќерка Матеа ужива и...
Лајфстајл Сцена

Турунџиева го направи првото селфи со внукот (ФОТО)

Igor
Познатата македонска пејачка и водителка Сузана Турунџиева е пресреќа со својот неодамна добиен внук од својата ќерка Лора. Неколку пати досега изјави дека нејзиниот свет...