Ознака : матеа

Лајфстајл Сцена

Сузана Турунџиева ужива на Малдиви (ФОТО)

Igor
Познатата пејачка, водителка и пи-ар на Европскиот универзитет и раководител на одделението за маркетинг Сузана Турунџиева (49) во друштво на помалата ќерка Матеа ужива и...