Турунџиева го направи првото селфи со внукот (ФОТО)

Познатата македонска пејачка и водителка Сузана Турунџиева е пресреќа со својот неодамна добиен внук од својата ќерка Лора.

Неколку пати досега изјави дека нејзиниот свет се променил целосно откако станала баба и дека не верувала дека е возможно внуците да се сакаат толку многу.

Таа вчера на социјалната мрежа Фејсбук го објави првото селфи со своето внуче, на чија фотографија коментираше „Кога баби ти сака да направи заедничко селфи, а тебе не ти е до сликање“.

Слични објави

Почина свршеникот обвинет за смртта на ќерката на Витни Хјустон!

Слободен Печат

Вака изгледа кога СЕВЕРИНА ќе ги здружи силите со својот СВЕКОР (ВИДЕО)

Igor

Одржан првиот концерт во чест на култните ЕКВ, роден Џејмс Блант и уште неколку настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо

Дневен хороскоп за 07.11.2019

Igor

Елена Ристеска има ново момче! Тетовиран, згоден и сопственик на ресторан во Скопје (ВИДЕО)

Igor

ЈЕЛЕНА ТЕ ПРАВИ МАЈМУН: Српската репрезентација брутало искрена

Igor

Остави Коментар

тринаесет − 12 =

Слични објави

Слушнете како звучи „Километри“ на Лозано и бендот во карантински услови! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Вратете се во 80-те!

Igor

Му менуваше пелени на бебето и доби експлозивно изненадување (ВИДЕО)

Еспресо

Петар Ренџов до Шилегов: Како ја избравте оваа музичка катастрофа да пее на плоштад?

Igor

Бритни Спирс стана сликарка и ќе има изложба! (ФОТО)

Слободен Печат

Тор­та со тиква (РЕЦЕПТ)

Igor