Ознака : соседите

Ви Препорачуваме Лајфстајл

Војводите од Сасекс на мета на критичарите: Соседите им прават проблем (ФОТО)

Igor
Војводите од Сасекс, принцот Хари и Меган Маркл повторно се најдоа на мета на критичарите и тоа се поради своите незадоволни соседи, меѓу кои многумина...
Лајфстајл Сцена

Вака се решаваат проблемите со комшиите, кога имате пари!

Igor
Пејачот Ед Ширан (28) потрошил нешто повеќе од 4 милиони евра со цел неговите комшии да престанат да се жалат на бучавата која доаѓа од...