Војводите од Сасекс на мета на критичарите: Соседите им прават проблем (ФОТО)

Војводите од Сасекс, принцот Хари и Меган Маркл повторно се најдоа на мета на критичарите и тоа се поради своите незадоволни соседи, меѓу кои многумина се вработени и во кралското семејство, пренесува The Sun.

Изворот за овој медиум откри како нивните соседи се бесни поради однесувањето на Меган Маркл и дека на ваков начин не се однесувала ниту самата кралица.

Наводно овој кралски пар донел низа одлуки за луѓето кои живеат во нивното соседство, тие во случај да го сретнат кралскиот пар при прошетка, строго е забрането да разговараат со нив, забрането е да го допираат нивното куќе или да нудат услуги да го почуваат Арчи.

– Никогаш не сме слушнале ништо слично. Секој кој живее на имотот и работи за кралското семејство знае да се однесува со почитување. Вакво нешто никогаш не ни е кажано ниту за кралицата, па таа е многу среќна кога луѓето ќе дојдат да ја поздрават, објасни изворот.

Меѓутоа, откако спорните информации процурија во медиумите, од палатата се огласија негирајќи ги наводите и објаснувајќи дека ова кралско семејство не дало такви ниту слични упати.

Слични објави

Наташа Беквалац ја „лапна“ шампитата без раце! (ФОТО)

Васко Спасоски

Преубавата ќерка на Синиша Михајловиќ е во љубов со овој италијански фудбалер! Сите се прашуваат што ќе каже тато?! (ФОТО)

Igor

Па, нешто нормално како автобус и не очекувавме: „Рамштајн“ со цепелин кружи над Америка! (ВИДЕО)

Еспресо

Роналдо и Георгина со фотка после секс!?

Igor

Познат евровизиски коментатор прогнозира ГОЛЕМ УСПЕХ за Тамара на Евровизија

Igor

Наташа Беквалац како што не сте ја виделе досега: Кафена коса и наочари за гледање! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

три × три =

Слични објави

Преубавата манекенка Викторија Јаначковиќ објави фотка за која долго ќе се зборува! (ФОТО)

Васко Спасоски

Гвинет Палтроу за Валентајн ѝ подари на Хајди Клум свеќа со мирис на својата вагина!

Еспресо

Познато под кој реден број ќе настапи Тамара во Тел Авив

Igor

Ирина Шајк забележана како излегува од станот на Бредли Купер, но на неа има промена: Дали манекенката е бремена? (ФОТО)

Еспресо

Бритни ја загуби битката: Судот го одби нејзиното барање

Васко Спасоски

Никогаш не се предава, а колку е постар, толку е подобар: Психолошки профил на хороскопскиот знак Јарец

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian