Ознака : Сани Гроздановска

Ви Препорачуваме Наши Фаци Сцена

Пејачката Сани објави фотка во бикини, а се пофали дека и покрај празниците, таа изгледа ТОП! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата фолк-пејачка Сани Петковска Гроздановска зимските денови ги користи максимално, со оглед на тоа дека ова е период кога пејачите имаат помалку работа.  Таа веќе...
Лајфстајл Сцена

Пејачката Сани направи Хаос! (ВИДЕО)

Igor
Една од нашите најатрактивни фолк-пејачки Сања Гроздановска по пауза од подолго време во етер пушти нова песна. Темата носи наслов „Хаос“, а за истата Гроздановска...
Лајфстајл Сцена

КАКО ГО ЗАПОЗНАВ ПАРТНЕРОТ: Пејачката Сани откри дека сопругот Мартин го запознала во кафеана (ФОТО)

Igor
Во рубриката „Како го запознав партнерот“ – денеска ја имаме познатата фолк-пејачка Сања Гроздановска или на јавноста позната како Сани. Таа со нашите читатели реши...