КАКО ГО ЗАПОЗНАВ ПАРТНЕРОТ: Пејачката Сани откри дека сопругот Мартин го запознала во кафеана (ФОТО)

Во рубриката „Како го запознав партнерот“ – денеска ја имаме познатата фолк-пејачка Сања Гроздановска или на јавноста позната како Сани.

Таа со нашите читатели реши да ја сподели приказната околу тоа како се запознала со својот сегашен сопруг, Мартин Гроздановски.

 

View this post on Instagram

 

#svadbarska #familijarna #švalerska #sakadagoubijam #mazmitetoviraniot #budalamoja

A post shared by Sanja Sany (@sani.grozdanovskasanja) on


– Како да им објаснам на сите дека понекогаш не е интересно толку транспарентно јавноста да добива секакви информации за мојот приватен живот. Мојот сопруг е идеална комбинација за предизвик. Него го запознав на една добра свирка… хаххаа на мојот настап во една скопска кафеана. А за запознавањето можам да кажам дека сеуште ни трае. Ние секојдневно си откриваме нови улоги што ни ги наметнува животот и обврските. Идеалност не постои. Затоа бајките се приказни за мали деца. Ајде да уживаме во времето и да оставиме целата јавност да ужива во она што јас го работам. А сопругот ? Тој е моја обврска и така нека остане – ни изјави познатата пејачка.

Слични објави

ПОЗЛАТЕН КОРСЕТ: Од цената на стајлингот на Јелена Карлеуша ќе ви се сврти во глава

Igor

Светски познатата Дуа Липа доаѓа во Скопје?

Igor

РАЗГОЛЕНА НА 66 ГОДИНИ: Даница Максимовиќ во танга (ФОТО)

Igor

Никој не успеа да ја надмине – Кајли Џенер втора година по ред е најмладата милијардерка во светот

Еспресо

„Седи долу, и во криминалот сум подобра од тебе“: Паднаа тешки зборови помеѓу Ана Николиќ и Раста! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

„Либеро Бенд“ снимија нова песна, во спотот еден куп згодни девојки! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

два × 5 =

Слични објави

НОВА КРАЛСКА ВЕНЧАВКА: Се мажи принцезата Беатрис

Igor

Познат домаќинот на Евровизија 2020 (ВИДЕО)

Igor

Мегзит стапува на сила на 31 март – Што по овој датум го очекува малиот Арчи?

Еспресо

Кинескиот град Шенжен забрани јадење на кучиња и мачки!

Еспресо

Доминго поднесе оставка од Операта на Лос Анџелес

Igor

Војвотката од Кембриџ изневерена и повредена: Кејт Мидлтон доби силна „шлаканица“ од својот најдобар пријател!

Еспресо