Tag : розева

Лајфстајл Сцена

Првата дама во елегантна розева креација во посета на Словенија (ФОТО)

Igor
Претседателот Стево Пендаровски и првата дама Елизабета Ѓоргиевска се во официјална дводневна посета на Словенија. Тие беа дочекани со високи државни и воени почести од...
Сцена

Меланија Трамп во една од најпосакуваните бои на сезоната: Совршена опуштена комбинација за пролетта (фото)

Igor
Во последно време првата дама често ја гледаме во розева нијанса, што покажува дека ова е дефинитивно нејзиниот омилен избор за оваа пролет. Меланија и...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian