9.8 C
Скопје
02:37 - 15 април, 2024

Ознака : дводневна

ЛајфстајлСцена

Првата дама во елегантна розева креација во посета на Словенија (ФОТО)

Igor
Претседателот Стево Пендаровски и првата дама Елизабета Ѓоргиевска се во официјална дводневна посета на Словенија. Тие беа дочекани со високи државни и воени почести од...