Меланија Трамп во една од најпосакуваните бои на сезоната: Совршена опуштена комбинација за пролетта (фото)

Во последно време првата дама често ја гледаме во розева нијанса, што покажува дека ова е дефинитивно нејзиниот омилен избор за оваа пролет.

Меланија и Доналд Трамп се вратија во Вашингтон по одморрот во Мар а Лаго.

Првата дама на Америка овој пат е сликана во издание во кое не ја гледаме често кога оди и се враќа од пат.

Овој пат Меланија одбра рамни чевли, лакирани балетанки, фармерки со рамен крој и обична темно сина маица, а целокупниот изглед го заокружи со ефектен краток капут во розева боја.

Во последно време првата дама често ја гледаме во розева боја, што покажува дека ова е дефинитивно нејзиниот омилен избор за оваа пролет.

Слични објави

Интервју со жртвата на актерот Горан Јевтиќ, Лука: Не сум единствен, тој сексуално вознемируваше уште две момчиња

Igor

Лозано: Да не се разбереме погрешно, не сум на ничија страна! (ВИДЕО)

Еспресо

Видео хороскоп за 12 септември 2019, четврток

Igor

Погледнете во луксузната куќа на Џастин Бибер која чини 8,5 милиони долари (ФОТО)

Igor

Ретко кој го видел ова: Кирк Даглас дели училишен прибор во 1947 година во Егејска Македонија (ФОТО)

Васко Спасоски

Oвие три хороскопски знаци најмногу се сакаат сами себе

Igor

Остави Коментар

единаесет − десет =

Слични објави

Во бременоста дојде до дури 110 килограми: Џесика Симпсон успеа да се врати во топ форма, а нејзиниот тренер открива како! (ФОТО)

Еспресо

По тепачката во родното место на сопругата Вељко Ражнатовиќ завршил во полиција

Еспресо

Природен начин да внесете витамин Д: Јадете печурки!

Еспресо

Доколку често ви се јаде доцна навечер: Топ 3 закуски кои воопшто не дебелеат!

Милена Ризовска

Дневен хороскоп за 9 април 2019, вторник

Igor

Подарок од половина милион евра: Марија Шерифовиќ ја чести мајка си!

Васко Спасоски