17.8 C
Скопје
04:35 - 20 мај, 2024

Ознака : Македонки

Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатНаши ФациСлајдерСцена

МАКЕДОНКИТЕ РАСТУРИЈА НА МИС ЕВРОПА 2022: Две титули за Македонија – Браво за убавиците Мија и Ана!

Ј.К.Д
Вчеравечер во хотелот „Хилтон“ во Бејрут, Либан, се одржа големото финале на изборот за Мис на Европа за 2022. Голем успех за Македонија! Двете наши...
Ви Препорачуваме

Бразилките може водат да им носат: Ова се Македонките со најдобри задници на Инстаграм! (ФОТО)

Еспресо
Велат дека Бразилките се девојки со најдобри задници на светот и искрени да бидеме, тоа досега се докажало и покажало во многу наврати… Но, нема...
Здрави навики

Овој фотограф ја има најубавата работа: Ги слика најжешките Македонки (ФОТО)

Igor
Да се фотографираат најубавите македонски девојки е очигледно најубавата професија во нашата земја. Но, за жал не може секој да го прави тоа. Таа привилегија...