10.8 C
Скопје
05:54 - 23 мај, 2024

Ознака : мајк

Ви ПрепорачувамеЕспресоСветСлајдерСцена

(Видео) Поддршка на Мајк Тајсон за Украина: „Јас сум со вас“ вели боксерскиот шампион во кратко видео на Твитер

Еспресо
„Еј Украинци, јас сум Мајк Тајсон и јас сум на ваша страна“: вака поранешниот боксерски шампион ја изрази својата поддршка за Украина во војна со...
СветСлајдерСцена

МИСЛЕЛЕ дека Е САМО ЧИР, А ПОТОА СЛЕДЕЛ ШОК: Почина сопругот на светски позната пејачка на 38 години! 

М.Р.
Иако првично верувал дека неговата состојба е безопасна, лекарите набрзо процениле дека му остануваат уште само 18 месеци живот. Пејачката Келис (42) извесно време не се појавуваше...
ЛајфстајлРетроСлајдер

(ВИДЕО+ФОТО) ЦЕЛИОТ ГРАД ДОЈДЕ НА НЕГОВИОТ ПОГРЕБ ИАКО НИКОЈ НЕ ГО ПОЗНАВАШЕ: Кој е продавачот Мајк?

М.Р.
Кога некој ќе почине, вообичаено е да се побараат и информираат неговите најблиски роднини и пријатели. Во денешно време со помош на мобилните телефони и...