10.8 C
Скопје
19:36 - 20 април, 2024

Ознака : келис

СветСлајдерСцена

МИСЛЕЛЕ дека Е САМО ЧИР, А ПОТОА СЛЕДЕЛ ШОК: Почина сопругот на светски позната пејачка на 38 години! 

М.Р.
Иако првично верувал дека неговата состојба е безопасна, лекарите набрзо процениле дека му остануваат уште само 18 месеци живот. Пејачката Келис (42) извесно време не се појавуваше...