19.8 C
Скопје
21:27 - 14 јуни, 2024

Ознака : продавачот Мајк

ЛајфстајлРетроСлајдер

(ВИДЕО+ФОТО) ЦЕЛИОТ ГРАД ДОЈДЕ НА НЕГОВИОТ ПОГРЕБ ИАКО НИКОЈ НЕ ГО ПОЗНАВАШЕ: Кој е продавачот Мајк?

М.Р.
Кога некој ќе почине, вообичаено е да се побараат и информираат неговите најблиски роднини и пријатели. Во денешно време со помош на мобилните телефони и...