Ознака : карли клос

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Славната манекенка Карли Клос трпела тортура од семејството на милијардерот поради верата!

Еспресо
Оваа прекрасна децојка висока 188 сантиметри е позната по својата љубовна приказна, која помина низ многу несогласувања и препреки. Ангелот на Викторија Сикрет и славната...