18.8 C
Скопје
06:58 - 13 јуни, 2024

Ознака : календар

СветСлајдер

Aвстралиските пожарникари повторно голи: Пристигна новиот секси календар

еспресо
Австралиските пожарникари традиционално секоја година објавуваат календар во кој позираат во секси пози, најчесто голи до појас. Тие направија шест варијанти на календарот, класична, само...
АстроМала астро школаСлајдер

НОВ КАЛЕНДАР НА ХОРОСКОПСКИТЕ ЗНАЦИ: Новото соѕвездите Офиух ги помеша астролошките карти!

jasmina.kantardzieva
Без разлика дали сме заинтересирани за астрологија или не, дали веруваме во неа или не, сите  знаеме кој е нашиот хороскопски знак. Но, што ќе...
ЛајфстајлСцена

За машки календар: Дванаесет најжешки фотки на Емилија Розман (ФОТО)

Igor
Емилија Розман е една од најангажираните манекенки од нашата земја која работи на европскиот пазар. Тоа не е ништо чудно, бидејќи според многумина Розман важи...