Ознака : кафана

Лајфстајл Сцена

Водителката Милена Антовска е искрена: Сопругот го запознав во кафана (ФОТО)

Igor
Во рубриката „Како го запознав партнерот“ – денеска ја имаме познатата водителка Милена Станковска. Таа со нашите читатели реши да ја сподели приказната околу тоа...