3.8 C
Скопје
04:08 - 21 април, 2024

Ознака : кафана

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Од притвор, право во кафеана на Копаоник: „Можам да пеам секој втор ден“

Еспресо
По излегувањето од притвор, пејачот замина на Копаоник каде вечерва ќе настапи. Пејачот Аца Лукас денеска проговори од кафеана на Копаоник откако излезе од притвор....
АстроСлајдерХороскоп

ХОРОСКОПСКИТЕ ЗНАЦИ ВО КАФАНА: Кој пие до зори, а кој се впушта во лов?

Еспресо
ОВЕН Иако е Овен, тој ужива во кафана како риба во вода, без разлика на пригодата. Кога ќе испие малку повеќе (а тоа не му...
ЛајфстајлСцена

Водителката Милена Антовска е искрена: Сопругот го запознав во кафана (ФОТО)

Igor
Во рубриката „Како го запознав партнерот“ – денеска ја имаме познатата водителка Милена Станковска. Таа со нашите читатели реши да ја сподели приказната околу тоа...