Водителката Милена Антовска е искрена: Сопругот го запознав во кафана (ФОТО)

Во рубриката „Како го запознав партнерот“ – денеска ја имаме познатата водителка Милена Станковска.

Таа со нашите читатели реши да ја сподели приказната околу тоа како се запознала со својот сегашен сопруг Гордан со кого е веќе скоро три години во брак.

Искрена како и секогаш, Милена се присети како се запознала со својот сопруг.

– Гордан го запознав пред нешто повеќе од три години во една кафана. Односно тогаш првпат се видовме и од таа вечер па натака почнавме со комуникација. Социјалните мрежи помогнаа многу како и секогаш. Брзо после тоа започнавме врска. Паметам дека второто наше гледање беше во дискотека – вели Антовска, која од бракот со Гордан ја имаат малечката Лана.

 

 

 

Слични објави

Џенифер Лопез ја извади периката – Фановите останаа без зборови (ФОТО)

Еспресо

Возачот не смее ништо до допре со гола рака: Џеј Ло е во паника поради коронавирусот, а ова е доказ за тоа! (ФОТО)

Еспресо

МОДЕН ДВОБОЈ: Кејт и Меган заедно на Вимблдон (ФОТО)

Igor

Сузана Гавазова не мирува! Пејачката објави провокативно видео на Инстаграм! (ВИДЕО)

Igor

Видео хороскоп за 6 јуни 2019: Бикови, очекувајте нова врска, Ракови, не донесувајте избрзани одлуки

Igor

Направете сами домашна паста за заби од чии резултати ќе бидете воодушевени

Igor

Остави Коментар

четири × 5 =

Слични објави

Нема да ги препознаете: Каролина Гочева и сопругот Михаил во маски и ракавици упатија порака до сите нас! (ФОТО)

Васко Спасоски

Дали петтото дете е на пат? (ФОТО)

Igor

НЕПРЕПОЗНАТЛИВА: Од операциите не личи на себе, мајката на Силвестер Сталоне за две години ќе наполни СТОТКА! (ФОТО)

Еспресо

Наследничката на империјата Ламборџини го посрамоти семејството (ФОТО)

Igor

Томас Маркл: Одлуката на Хари и Меган е збунувачка, ја повредија кралицата

Еспресо

ПАРАДА НА МОЌНИТЕ ШЕШИРИ: Кејт Мидлтон доминираше со својот избор (ФОТО)

Igor